Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Dnia 12 października 2018 r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Wysłuchaliśmy krótkiego przemówienia dyrektora, który przybliżył nam istotę tego wydarzenia związanego z oświatą i szkolnictwem. Usłyszeliśmy też życzenia wygłoszone przez przedstawicielkę Samorządu Uczniowskiego. Apel był również okazją do wręczenia nagród dyrektora wyróżniającym się pracownikom szkoły. Ponadto wręczono nagrody uczniom, którzy brali udział w konkursie "Autoportret" związanym z kampanią "Zachowaj trzeźwy umysł".

Tego dnia nauczycieli czekała miła niespodzianka. Uczniowie klasy III b przygotowali cześć artystyczną - prezentację z podziękowaniami a zarazem wspomnieniami z ostatnich lat. Poza tym nagrali i odtworzyli scenki z różnych lekcji oraz wręczyli nagrody nauczycielom. Dodatkowym atutem były także wcześniej nagrane pozdrowienia od absolwentów (wszystkim, którzy nadesłali filmiki z pozdrowieniami serdecznie dziękujemy). Na koniec gimnazjaliści zaprosili wszystkich na poczęstunek przygotowany przez klasy III a oraz III c.

To był ostatni Dzień Nauczyciela w naszej szkole. I chociaż corocznie organizowane SOWY stały się już tylko wspomnieniem to mamy nadzieję, że Gimnazjum w Wilkasach oraz uczący w nim nauczyciele zawsze będą żywi w Waszych sercach.

IDScode IT Professional Business Solutions.
Copyright www.idscode.com. All rights reserved 20XX.