Polityka prywatności.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Nietypowa lekcja gimnazjalistów z Wilkas.

16 października 2018 r. uczniowie z klasy III b Gimnazjum im. Szarych Szeregów w Wilkasach pod opieką p. Jolanty Dulko i Katarzyny Bandura wyruszyli na wycieczkę do stolicy naszego województwa.

Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Dnia 12 października 2018 r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Wysłuchaliśmy krótkiego przemówienia dyrektora, który przybliżył nam istotę tego wydarzenia związanego z oświatą i szkolnictwem.

Gimnazjaliści "rozgryzają" Chagalla.

Dnia 8 października 2018 r. uczniowie gimnazjum uczestniczyli w wernisażu prac Marca Chagalla w Galerii "Pod Lipą" GOKiR Wilkasy. Artysta pochodzący z żydowskiej rodziny z Witebska, osiadły we Francji, był malarzem - poetą.

Jak nie czytam, jak czytam 2018

Szkoła Podstawowa im. K. Jagiellończyka w Wilkasach serdecznie zaprasza do uczestniczenia w akcji „Jak nie czytam, jak czytam” która odbędzie się 08 czerwca o godz. 10.00 na Orliku przy szkole podstawowej w Wilkasach.

Wystawa

Grupa uczniów z naszego gimnazjum, zainteresowanych sztuką przygotowała projekt edukacyjny pt." Rodzaje malarstwa".Samodzielnie przygotowane rysunki,które wykonała Ola Fabrykowska, utalentowana uczennica kl. IIIa ilustrują różne tematy w malarstwie.

10 maja 2018 r projekt lata 70,80,90

10 maja 2018 r. był DNIEM LAT 70, 80, 90. Dziewczyny z klasy III c zorganizowały świetną zabawę przy dźwiękach nieśmiertelnych przebojów wykonawców takich jak Madonna czy Modern Talking.

7 maja 2018 r koncert

7 maja 2018 r. w naszej szkole odbył się koncert artystów hip hopowych i profilaktyków, członków grupy "Wyrwani z Niewoli". Jacek "Heres" Zajkowski oraz Piotr Zalewski jeżdżą od kilku lat po całej Polsce.

Informacje o koloniach letnich

Zapisy są w sekretariacie Publicznego Gimnazjum im. Szarych Szeregów w Wilkasach.

Wycieczka do Trójmiasta

8 lutego 2018r. mieliśmy przyjemność wziąć udział w wycieczce do Trójmiasta zorganizowanej przez panią Dulko. Zaczęło się wcześnie rano, bo o 5:00. Po około pięciu godzinach jazdy zaczęliśmy zwiedzanie. Pierwszy punkt programu stanowiło Muzeum II Wojny Światowej.

Subscribe to gimnazjum RSS