UWAGA RODZICE!

Dnia 23 listopada 2017 r. o godzinie 17.00 zapraszamy wszystkich rodziców uczniów naszej szkoły na spotkanie z wychowawcami klas.

Przydział klas:

Anna Maria Wesołowska

W dniach 6 i 7 listopada 2017 roku w Gminie Giżycko będziemy gościć Panią Annę Marię Wesołowską – autorytet w dziedzinie sądownictwa, pełniącą funkcję społecznego doradcy Rzecznika Praw Dziecka, autorkę felietonów skierowanych do młodzieży dotyczących prawa, ambasadora ogólnopolskiej kampanii spo

Koncert papieski

W ramach obchodów Dnia Papieskiego wszystkie klasy z naszego gimnazjum uczestniczyły w Koncercie Piosenki Papieskiej, który przygotowały wokalistki z GOKiR w Wilkasach. Słowo wstępu dotyczące osoby Jana Pawła II wygłosiła Julia Piotrowicz z kl.3a.

ŚWIĘTO EDUKACJI NARODOWEJ

"Gdy uczeń osiąga coś dzięki nauczycielowi, Nauczyciel również czegoś się uczy"

Nasi wolontariusze nie śpią! :D

Coroczna zbiórka "Podziel się posiłkiem" nie mogła ominąć gimnazjum w Wilkasach.

Ciekawa lekcja z przedmiotów ścisłych.

W piątek 29.09, Nasi uczniowie mieli okazję uczestniczyć w mobilnej wystawie Centrum Nauki Kopernik, która odbyła się w Szkole Podstawowej w Wilkasach.

Wystawa

4 pażdziernika 2017r. klasa 2a i 3a z Publicznego Gimnazjum im. Szarych Szeregów w Wilkasach uczestniczyła w otwarciu wystawy „Malowanie do wystawy”, które odbyło się w GOKiR w Wilkasach. Autor prac –Jarosław Pawlukojć przedstawia swój intymny świat z pogranicza snu i jawy.

Dbajmy o Naszą Planetę- innej nie mamy!

Coraz większy stopień zanieczyszczenia powietrza, wody i gleby zmusza nas do przemyśleń .Każdy z nas może wpłynąć na ochronę środowiska, dbając w swoim otoczeniu o przyrodę, bo przecież nikt z nas nie chce mieszkać pośród wielkich skupisk ludzkich śmieci.

UWAGA RODZICE!

Dnia 13 września 2017 r. o godzinie 17.30 zapraszamy wszystkich rodziców uczniów naszej szkoły na spotkanie z wychowawcami klas.

Przydział klas:

Uwaga Uczniowie! Rozpoczynamy kolejny rok szkolny!

Plan uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego:

Subscribe to gimnazjum RSS