UWAGA RODZICE!

Dnia 13 września 2017 r. o godzinie 17.30 zapraszamy wszystkich rodziców uczniów naszej szkoły na spotkanie z wychowawcami klas.

Przydział klas:

Uwaga Uczniowie! Rozpoczynamy kolejny rok szkolny!

Plan uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego:

Zakończenie roku

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Przyjazd autobusów szkolnych jak w normalny dzień nauki.

GRILL & FUN SAMORZĄDU W WILKASACH

Każdy rok szkolny mija błyskawicznie, przynajmniej dla niektórych… Czas liczy się tu od dzwonka do dzwonka, od weekendu do weekendu, od świąt do świąt i wreszcie wyczekiwane wakacje.

Dnia 7 czerwca 2017 r.

Dnia 7 czerwca 2017 r. grupa uczniów z klasy III a z Publicznego Gimnazjum w Wilkasach przedstawiła przygotowywany przez miesiąc projekt edukacyjny na temat: "Questing czyli turystyka z zagadkami". Oto krótka relacja z przygotowań i realizacji przedsięwzięcia.

Dzień dziecka

„Tam gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba...”

Algernon Charles Swinburne

UWAGA!

Od poprzedniego roku szkolnego w Publicznym Gimnazjum im. Szarych Szeregów w Wilkasach działa punkt konsultacyjny.

Dzień Dobrych Uczynków

19 maja 2017 r. był Dniem Dobrych Uczynków. Czasami nie trzeba wiele, by spowodować, żeby druga osoba poczuła się lepiej. Wystarczą proste, życzliwe gesty i słowa, które mogą wywołać uśmiech na czyjejś twarzy.

ŚWIĘTO SZKOŁY JAK CO ROKU... AKTYWNIE.

W tym roku kwiecień nie rozpieszczał pogodą, ciągłe wahania temperatury, opady deszczu, śniegu, gradu... wcale nie zachęcały do zrobienia gry terenowej. Ale cierpliwość w końcu została nagrodzona, 5 maja wszystkie klasy Gimnazjum w Wilkasach stanęły do między klasowej rywalizacji.

Subscribe to gimnazjum RSS