Informacje o koloniach letnich

Zapisy są w sekretariacie Publicznego Gimnazjum im. Szarych Szeregów w Wilkasach.

Wycieczka do Trójmiasta

8 lutego 2018r. mieliśmy przyjemność wziąć udział w wycieczce do Trójmiasta zorganizowanej przez panią Dulko. Zaczęło się wcześnie rano, bo o 5:00. Po około pięciu godzinach jazdy zaczęliśmy zwiedzanie. Pierwszy punkt programu stanowiło Muzeum II Wojny Światowej.

Uwaga Rodzice!

Dnia 12 lutego 2018 r. (poniedziałek) o godzinie 17.00 zapraszamy wszystkich rodziców uczniów naszej szkoły na spotkanie z wychowawcami klas.

Przydział klas:

Bezpieczne ferie

W dniu 18 stycznia 2018 r. w naszym gimnazjum gościliśmy Ratowników z Mazurskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego ( MOPR) . Obejrzeliśmy ciekawą prezentację multimedialną opatrzoną komentarzami prowadzącego.

Wycieczka gimnazjalistów do Ełku

Dnia 15 stycznia 2018 r. uczniowie Gimnazjum Wilkasy wzięli udział w wycieczce do Ełku. Głównym celem wyjazdu było obejrzenie spektaklu w Ełckim Centrum Kultury pt. "Topicha". Spektakl opowiada historię dziewczyny, odrzuconej z niewiadomych powodów przez swoją społeczność.

Połowinki

12. 01. 2018 r. - nasze drugie klasy doczekały się połowinek. Bal rozpoczęto o godzinie 18.00. Uczniowie i wychowawcy zatroszczyli się o zorganizowanie poczęstunku, zatem stoły uginały się od smakołyków. Zabawie towarzyszyła dobra muzyka, a młodzież praktycznie nie schodziła z parkietu.

Mały

Mały, duży, szary, różowy, w sweterku lub z kokardką. Większość z nas ma swojego ulubionego misia, który przeżył wspólne zabawy, był towarzyszem podróży, przyjacielem i lekiem na smutki oraz nocne koszmary.

Rozśpiewane świętowanie w Gimnazjum w Wilkasach

W poniedziałek 13 listopada gimnazjaliści z Wilkas świętowali 99 rocznicę odzyskania niepodległości. Podczas uroczystego apelu grupa uczennic przypomniała wydarzenia z okresu I wojny światowej i odrodzenia Polski.

Nie ma śmieci

"Nie ma śmieci, są surowce" - pod takim hasłem odbyła się Akcja Sprzątania Świata 2017, w której wzięli udział nasi gimnazjaliści. W przedsięwzięcie zaangażowali się uczniowie z klas II a i III c oraz Samorząd Uczniowski.

Samorząd Uczniowski zorganizował naszym uczniom fit sklepik

Samorząd Uczniowski zorganizował naszym uczniom fit sklepik. Było pysznie i zdrowo. Jesteśmy zgodni co do jednego: tak mogłoby być od poniedziałku do piątku

Subscribe to gimnazjum RSS