Stypendia sportowe I semestrze, w roku szkolnym 2016/2017

Wilkasy,
01.02.2017r.



Lista uczniów Publicznego Gimnazjum im. Szarych Szeregów w Wilkasach, którzy w I semestrze, w roku szkolnym 2016/2017 uzyskali wysokie osiągnięcia sportowe






Lp.



Nazwisko i imię


Klasa


Osiągnięcia

Dobko Jan

Ib

II m-ce w zawodach cyklu Family Cup 2017 – XXII
Mistrzostwa Polski w Narciarstwie Alpejskim i Snowbordzie

Lula Amelia

Ib

II m-ce w zawodach cyklu Family Cup 2017 – XXII
Mistrzostwa Polski w Narciarstwie Alpejskim i Snowbordzie

Fabisiak Joanna

Ib

II m-ce w Mistrzostwach
Województwa W – M

II m-ce w Mistrzostwach
Bazy Mrągowo

XI m-ce – Eberspacher Pucharu Mazur

Ligęza Błażej

IIb

IV m-ce w Finale
Województwa Turnieju Orlik 3x3 w Koszykówce Chłopców,

IV m-ce w Finale
Turnieju Orlik w Siatkówce Chłopców,

IV m-ce w Półfinale Województwa W-M SZS w
Koszykówce Chłopców

Hajduk Karol

IIb

11 m-ce w Mistrzostwach Polski Juniorów – kat.
Junior Młodszy w Ice Surfing Polish Polish Cup Lodowy Puchar
Giżycka

Litawa Bartosz

IIb

IV m-ce w Finale
Województwa Turnieju Orlik 3x3 w Koszykówce Chłopców,

IV m-ce w Finale
Turnieju Orlik w Siatkówce Chłopców,

IV m-ce w Półfinale Województwa W-M SZS w
Koszykówce Chłopców

Lewicki Mateusz Bartłomiej

IIb

IV m-ce w Finale
Turnieju Orlik w Siatkówce Chłopców,

IV m-ce w Półfinale Województwa W-M SZS w
Koszykówce Chłopców

Franciszkowicz Andrzej

IIb

IV m-ce w Finale
Województwa Turnieju Orlik 3x3 w Koszykówce Chłopców,

IV m-ce w Finale
Turnieju Orlik w Siatkówce Chłopców,

IV m-ce w Półfinale Województwa W-M SZS w
Koszykówce Chłopców

Andrzejewski Bartłomiej

IIb

IV m-ce w Półfinale Województwa W-M SZS w
Koszykówce Chłopców

Fabisiak Julia

IIIa

II m-ce Ryński Maraton
Windsurfingowy w kat. 7.8 kobiet

VI m-ce Mistrzostwo
Województwa w klasie TECHNO 293 kobiet

VII m-ce Puchar Prezydenta Sopotu

Demianiuk Maciej

IIIa

IV m-ce w Finale Województwa Turnieju Orlik 3x3 w
Koszykówce Chłopców

Łukaszewicz Jakub

IIIa

IV m-ce w Półfinale Województwa W-M SZS w
Koszykówce Chłopców

Harasimowicz Maciej

IIIb

II m-ce w zawodach cyklu Family Cup 2017 – XXII
Mistrzostwa Polski w Narciarstwie Alpejskim i Snowbordzie Okrągłe

Lula Wojciech

IIIb

IV m-ce

II m-ce w zawodach cyklu Family Cup 2017 – XXII
Mistrzostwa Polski w Narciarstwie Alpejskim i Snowbordzie

Serafiński Szymon

IIIb

IV m-ce w Finale Turnieju Orlik w Siatkówce
Chłopców

Gabruś Maksymilian

IIIb

IV m-ce w Finale Turnieju Orlik w Siatkówce
Chłopców



IDScode IT Professional Business Solutions.
Copyright www.idscode.com. All rights reserved 20XX.